بیوگرافی

محبوب ترین مجری های برنامه کودک به همراه تصاویر

خاله شادونه
0
(0)

مروری بر محبوب ترین مجری های برنامه کودک از عمو پورنگ تا خاله شادونه  که توصیه میکنیم تا پایان مطلب همراه ما باشید.

محبوب ترین مجری های برنامه کودک به همراه تصاویر

پرطرفدارترین مجری های برنامه کودک

تلویزیون از سالهای دور تا به امروز همواره یکی از محبوب ترین و پربیننده ترینهای دنیای هنر است که مخاطبان زیادی با برنامه های آن خاطره دارند. برنامه های کودک یکی از محبوب ترین برنامه های تلویزیون است خاطره آن تا سالهای سال در ذهن بیننده ها می ماند.

مجری های برنامه کودک

بچه های دیروز خاطرات زیادی با کارتون ها و مجری های محبوب آن روزهای تلویزیون دارند که هر بار با دیدن آنها کودک درونشان زنده میشود.الهه رضایی ، گیتی خامنه ،شیده معاونی ، مینا هاشمی و اکرم محمدی خواه پنج مجری نوستالژیک بچه های دهه شصت هستند که کمتر کسی پیدا میشود که با دیدن آنها به اصلاح قند در دلش آب نشود و دلش برای خاطرات کودکی اش تنگ نشود.

اما بچه های دهه هفتاد و هشتاد و این روزها بچه های دهه نود خاطراتشان را با مجری های دیگری در برنامه های کودک مرور میکند و به تماشا مینشینند. به مناسبت روز کودک هرساله تلویزیون برنامه های ویژه ای برای بچه ها درنظر میگیرد و ما هم به همین مناسبت مروری بر محبوب ترین مجری های برنامه کودک داشته ایم که توصیه میکنیم تا پایان مطلب ما را همراهی کنید.

مجری های محبوب برنامه های کودک در سالهای اخیر

داریوش فرضیایی ؛ عمو پورنگ

اگر بخواهیم از ماندگارترین و محبوب ترین مجری های برنامه کودک نام ببریم باید نام داریوش فرضیایی یا همان عمو پورنگ برنامه های کودک را در صدر این لیست قرار بدهیم.

عمو پورنگ 3

 

عمو پورنگ مجری محبوب دهه 80 و 90 تلویزیون

داریوش فرضیایی سال 78 اولین بار با مجموعه تورنگ و پورنگ بین بچه ها شناخته شد و بعد از آن سال 81 با نام عمو پورنگ به محبوبیت ویژه ای بین بچه ها رسید و بعد از گذشت نزدیک به دو دهه هنوز هم یکی از محبوب ترین مجری های برنامه های کودک است.

محبوب ترین مجری های برنامه کودک به همراه تصاویر

داریوش فرضیایی یا عمو پورنگ و امیرمحمد متقیان

امیرمحمد متقیان یکی از مجری های جوان برنامه های کودک است که کارش را با داریوش فرضیایی آغاز کرد و امروز به عنوان یکی از مجری های جوان برنامه های کودک شناخته میشود.

ملیکا زارعی ؛ خاله شادونه

یکی از دیگر مجری های محبوب برنامه های کودک ملیکا زارعی است که با نام خاله شادونه به چهره ای محبوب در میان بچه ها تبدیل شده است.

ملیکا زارعی

ملیکا زارعی یا خاله شادونه محبوب بچه ها

ملیکا زارعی مجری محبوب برنامه های کودک از سال 83 با نام خاله شادونه در برنامه های کودک به شهرت رسید و با گذشت بیش از یک دهه همچنان یکی از پرطرفدارترین چهره ها در برنامه های کودک است.

ملیکا-زارعی (1)

 

ملیکا زارعی و خواهرش مریلا زارعی بازیگر

ملیکا زارعی خواهر مریلا زارعی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان است.

آزاده آل عیوب ؛ خاله نرگس

یکی دیگر از مجری های محبوب برنامه های کودک آزاده آل عیوب یا همان خاله نرگس معروف برنامه رنگین کمان است.

خاله-نرگس-رنگین-کمان

آزاده آل عیوب خاله نرگس رنگین کمان

آزاده آل عیوب از سال 81 به عنوان مجری در برنامه رنگین کمان حضور یافت و از همان زمان با نام خاله نرگس در بین بچه ها به محبوبیت رسید.

آزاده-آل-عیوب

عکسی از خاله نرگس رنگین کمان

خاله نرگش نزدیک به دو دهه است که توانسته به عنوان یکی از مجری های محبوب برنامه های کودک به کارش ادامه دهد و همچنان میتوان نامش را در لیست محبوب ترین مجری های برنامه های کودک قرار داد.

محمد مسلمی و حمید گلی و علی فروتن ؛ عموهای فیتیله ای

محمد مسلمی و حمید گلی و علی فروتن همان عموهای فیتیله ای معروف برنامه های کودک هستند که از محبوبیت ویژه ای میان بچه ها برخوردارند.

عموهای-فیتیله-ای

محمد مسلمی ، حمید گلی و علی فروتن عموهای فیتیله ای

محمد مسلمی و حمید گلی و علی فروتن سه مجری معروف برنامه های کودک از سال 83 ساخت برنامه برای بچه ها را آغاز کردند و با نمایشی از کارهای خوب و بد به بچه ها آموزش میدادند.

عموهای-فیتیله-ای (1)

محمد مسلمی ، حمید گلی و علی فروتن عموهای فیتیله ای

محمد مسلمی و حمید گلی و علی فروتن در کنار مجید قناد معروف به عمو قناد یکی از پربیننده ترین برنامه های کودک را اجرا میکردند.

این پست چقدر مفید بود؟

بر روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید